19 grudnia, 2018

Catering dietetyczny pomoże Ci dobrze zacząć rok!

Catering dietetyczny Dietbox

W XXI wieku żyjemy szybko i intensywnie. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym chcemy mieć wszystko na tu i teraz. Jednocześnie przykładamy dużą wagę do jakości. Ograniczony czas nie pomaga. Co zrobić, żeby w 2019 zrealizować wszystkie cele i dobrze zacząć nadchodzący rok?

Prawdopodobnie co najmniej kilka osób z Twojego bliskiego otoczenia zamawia catering dietetyczny. Szef, znajomy, trener na siłowni. Od kilku lat popularność diet pudełkowych stale rośnie. Początkowo korzystali z nich głównie sportowcy i celebryci. Nowatorski sposób odżywiania szybko opanował sieć, a publikowanie własnych zdjęć z Boxami, podobnie jak prezentowanie aktywnego trybu życia, wpisało się w trendy – aktywny, nieskrępowany tryb życia, o którym marzy każdy.

Catering dietetyczny szybko jednak z przechodniej mody stał się czymś więcej. Stałe miejsce w lifestylowym krajobrazie naszych czasów zawdzięcza sobie tym, że stanowi doskonałą receptę na główny problem nowoczesnego społeczeństwa – brak czasu. Zakupy, gotowanie, sprzątanie. Do tego szukanie inspiracji i doskonalenie umiejętności w kuchni. Przyrządzanie posiłków to czynność niezwykle przyjemna, wymagająca jednak poświęcenia dużej ilości czasu, którą można przecież wykorzystać w inny sposób – na przykład na aktywność rodzinną, spotkanie z przyjaciółmi, lub zwyczajny odpoczynek po intensywnym dniu.

Zestawy DietBox to też szansa na urozmaicenie diety i prowadzenie zdrowego trybu życia. Wszak na zdrowie, także potrzeba czasu! Nie mając możliwości, aby dokładniej przeanalizować swoją dietę, większość ludzi odżywia się w nieracjonalny, szkodliwy sposób. Jemy za mało, często w biegu, nie zwracamy uwagi na dysproporcję składników odżywczych Tymczasem catering dietetyczny to codzienna dawka różnorodnych i zbilansowanych energetycznie dań, które łatwo zabrać ze sobą do pracy, na spotkanie czy trening i zjeść w krótkiej przerwie bez konieczności modyfikacji planu dnia. To zdrowa odpowiedź na intensywny tryb życia.

Wybierając catering dietetyczny masz dodatkowy czas dla siebie – pomyśl jak go wykorzystać!  Możliwości jest bardzo wiele i tylko od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz. Jedno jest pewne – z DietBox ten rok będzie lepszy! Dieta pudełkowa to wsparcie, dzięki któremu zyskujesz coś więcej niż kalorie – czas na wszystkie przyjemności, którego wcześniej Ci brakowało.

Administrator DietBox
Polecane posty

Dieta SIRT – co warto o niej wiedzieć?

Dieta SIRT zyskała globalną sławę, gdy znana piosenkarka Adele osiągnęła dzięki niej znaczącą, szybką i imponującą utratę wagi. Teraz zaleca ją wszystkim, a media podziwiają skuteczność tego sposobu odżywiania. Pełna nazwa tego planu żywieniowego to [...]

Dlaczego Twoja dieta nie działa?

Nic tak nie frustruje, jak brak efektów, dlatego zapoznaj się z tym artykułem i dowiedz się, jakie są najczęstsze powody, że dieta nie działa, jak chcesz. Dlaczego nie chudniesz, choć jesteś na ujemnym bilansie kalorycznym? [...]

Poznaj wady i zalety diety wegetariańskiej

Jak powszechnie wiadomo wegetarianizm polega na wyeliminowaniu z diety mięsa. Powody przejścia na dietę wegetariańską bywają różne. Niektórzy decydują się na to ze względów etycznych i środowiskowych, inni chcą poprawić wyniki badań i kondycję swojego [...]

Śledź nas