Czy catering dietetyczny Chorzów to dobry wybór?

Poznaj OPINIE zadowolonych klientów:

SPRAWDŹ NASZ

wyjątkowy catering Chorzów z dostawą:

Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Chorzów do Ciebie? Sprawdź!

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej - Sprawdzy czy Chorzów należy do darmowej dostawy

Zestaw testowy
diety pudełkowej

Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox!

Dowiedz się więcej
Dieta pudełkowa Chorzów - zestaw destowy

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej Chorzów - Sprawdź teraz

Zestaw testowy
diety pudełkowej

Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox!

Dowiedz się więcej
Chorzów - Zestaw testowy diety pudełkowej
Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Chorzów do Ciebie? Sprawdź!

Dieta pudełkowa Chorzów- jak zamówić?

Wybierz dietę Chorzów i kaloryczność

Wybierz dietę, wariant
i kaloryczność

Wybierz spośród idealnie skomponowanych box’ów.

Wybieram dietę
Wybieram dietę
Zamów catering Chorzów w paru kliknięciach
Zamów
online

Wygodny system zamawiania 24/7, bez konieczności wykonywania połączeń!

Zamawiam dietę
Zamawiam dietę
Odbierz swój catering dietetyczny Chorzów
Odbierz
posiłek!

DietBox już czeka pod Twoimi drzwiami. Smacznego i do zobaczenia wkrótce 🙂

Smacznego!
Smacznego!
Wymieniaj posiłki
między dietami

Slim, Wegetariańską z rybami, Wegańską, Gluten & Dairy Less oraz Strong.

Sprawdź możliwości
Zmień dietę pudełkową 1
Zadbaj
o naszą planetę!

Zamawiaj w ekologicznych opakowaniach.

Dowiedz się więcej
Pudełka eko 1
Nie wiesz jaką kaloryczność wybrać?
Oblicz swoje zapotrzebowanie

NIE WIESZ JAKĄ KALORYCZNOŚĆ WYBRAĆ?

Oblicz swoje
zapotrzebowanie.

Oblicz

Catering dietetyczny Chorzów od naszej marki DietBox i jego krótka charakterystyka

Piękna sylwetka, którą możemy oglądać w wielu magazynach modowych, to nasze jedno z największych marzeń. Co więcej, niejednokrotnie wyniki badań czy kontrolę u lekarza sprawiają, że dostajemy od specjalistów jasne sygnały, że pora zadbać o stan swojego zdrowia, któremu daleko od ideału. Niestety duża ilość obowiązków do wykonania, zarówno tych o charakterze prywatnym, jak i zawodowym, sprawia, że brakuje nam czasu, by zadbać o własne posiłki. Właśnie dlatego catering dietetyczny w Chorzowie, który oferuje nasza firma cateringowa, to jedno z najbardziej komfortowych rozwiązań, które każdy z nas może podarować sobie i swoich bliskim. Przyjrzyjmy się naszej ofercie z bliska.

Dieta pudełkowa Chorzów, która zrewolucjonizowała rynek gastronomiczny

Nasza firma cateringowa oferuje usługę gastronomiczną, która zrewolucjonizowała rynek gastronomiczny. Dieta pudełkowa w Chorzowie dostępna w naszej ofercie jasno wskazuje, że nie ma konieczności samodzielnego przygotowywania posiłków, by móc cieszyć się doskonałą jakością pożywienia każdego dnia. To opcja, dzięki której możemy uwierzyć, że gotowe jedzenie jest zdrowe, wartościowe i pozwala na poprawę stanu zdrowia. Nie jest to fast-food, który niszczy nasze zdrowie, negatywnie wpływając na cały nasz organizm. Bez względu na wybór danego menu, każde posiłki cechują się bardzo wysoką jakością wykonania. Do ich produkcji korzystamy jedynie z półproduktów spożywczych ze sprawdzonych źródeł. Nie są to wielkopowierzchniowe supermarkety, w których świeżość i jakość pożywienia może zostawić wiele do życzenia. Do naszych dań wykorzystywane są produkty od lokalnych dostawców, plantatorów oraz hodowców. Mięso, ryby, owoce, warzywa i inne składniki spożywcze podlegają starannej selekcji, nad którą czuwa cały dział logistyczny.

Czy catering Chorzów naszej marki dedykowany jest dla wszystkich?

Catering dietetyczny, który oferowany jest przez naszą markę, jest dedykowany dla szerokiego grona odbiorców. Z oferty mogą skorzystać dzieci, młodzież, osoby dorosłe, jak również seniorzy. Co więcej, dieta pudełkowa w Chorzowie to opcja, która wpisze się także w upodobania organizmów, które cierpią na choroby przewlekłe, takie jak np. celiakia, nadciśnienie tętnicze krwi, zaburzenia odżywiania, cukrzyca i wiele innych. To tylko kilka przykładów. Tak naprawdę, bez względu na stan naszego organizmu, czy chorobę, z którą walczymy, fit catering zawsze będzie odpowiedni. Należy dobrać dla siebie jedynie najbardziej korzystny model żywienia.

Poznaj nasze menu i upatrz swojego faworyta

Wśród niezliczonej liczby menu do wyboru, z całą pewnością każdy z nas w ofercie naszej firmy cateringowej odnajdzie dla siebie faworyta, który doskonale wpisze się w indywidualne upodobania i preferencję kulinarne szerokiego grona użytkowników. Do najczęściej wybieranych propozycji zaliczyć należy m.in.:

 • dietę wegetariańską,
 • dietę wegańską,
 • dietę wegetariańską z rybami,
 • dietę ketogeniczną,
 • dietę slim,
 • dietę sirtfood,
 • dietę o niskiej zawartości węglowodanów,
 • dietę o niskim indeksie glikemicznym,
 • dietę bez glutenu i laktozy,
 • post warzywno- owocowy,
 • dietę slim,
 • dietę strong

i inne. Samodzielnie możemy wybierać ilość kalorii, jakie mają być nam dostarczone w ramach skorzystania z cateringu, dni, w których chcemy z niego skorzystać, jak również ilość posiłków w ciągu jednego dnia, które mają zostać nam dostarczone. Fit catering w Chorzowie dostępny jest w przedziale od 1000 kcal, aż do 2500 kcal. By wpisać się w potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy catering dietetyczny, który może składać się w ciągu dnia z:

 • 5 posiłków,
 • 3 posiłki,
 • OfficeBox,
 • OfficeBox vol. 2,
 • BrunchBox

To właśnie taki wysoce personalizowany sposób sprawi, że bez znaczenia pozostaje, w jakich porach jesteśmy w pracy, na uczelni, czy w innym, dowolnie wybranych miejscach. Zawsze wybrany catering dietetyczny może nam towarzyszyć.

Jeśli nie jemy mięsa, czy produktów odzwierzęcych, wówczas warto postawić na dietę wegańską oraz wegetariańską. Pragnąc pozbyć się nadprogramowych kilogramy, należy wybrać dietę slim, bądź o niskiej zawartości węglowodanów, które w znacznym stopniu pozbawione są cukru i tłuszczu. Jeśli zaś jesteśmy cukrzykami, bądź borykamy się z insulinoopornością, wówczas warto postawić na model żywienia o niskim indeksie glikemicznym. Dla osób, które regularnie ćwiczą, zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie, przeznaczona jest dieta strong. To opcja, która rekomendowana jest także przez trenerów personalnych, którzy jasno wskazują, że dieta połączona z właściwymi ćwiczeniami, to droga do uzyskania satysfakcjonujących rezultatów.

W dzisiejszych czasach musimy mierzyć się z wieloma, różnorodnymi obowiązkami i zadaniami do wykonania. Takie rozwiązanie sprawia, że niejednokrotnie brakuje nam czasu, by zadbać o siebie, i swoje potrzeby. Pozwól wyręczyć się w dbaniu o dobrze zbilansowane posiłki każdego dnia, i postaw na nasz catering dietetyczny, który dostępny jest dla Ciebie w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Przekonaj się o tym osobiście już dziś.


Nie przekonaliśmy Cię?
No, dalej!
Firma cateringowa Chorzów - DietBox
Zamów teraz!
4.8/5 (117 ocen)