Czy catering dietetyczny Elbląg to dobry wybór?

Poznaj OPINIE zadowolonych klientów:

SPRAWDŹ NASZ

wyjątkowy catering Elbląg z dostawą:

Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Elbląg do Ciebie? Sprawdź!

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej - Sprawdzy czy Elbląg należy do darmowej dostawy

Zestaw testowy
diety pudełkowej

Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox!

Dowiedz się więcej
Dieta pudełkowa Elbląg - zestaw destowy

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej Elbląg - Sprawdź teraz

Zestaw testowy
diety pudełkowej

Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox!

Dowiedz się więcej
Elbląg - Zestaw testowy diety pudełkowej
Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Elbląg do Ciebie? Sprawdź!

Dieta pudełkowa Elbląg- jak zamówić?

Wybierz dietę Elbląg i kaloryczność

Wybierz dietę, wariant
i kaloryczność

Wybierz spośród idealnie skomponowanych box’ów.

Wybieram dietę
Wybieram dietę
Zamów catering Elbląg w paru kliknięciach
Zamów
online

Wygodny system zamawiania 24/7, bez konieczności wykonywania połączeń!

Zamawiam dietę
Zamawiam dietę
Odbierz swój catering dietetyczny Elbląg
Odbierz
posiłek!

DietBox już czeka pod Twoimi drzwiami. Smacznego i do zobaczenia wkrótce 🙂

Smacznego!
Smacznego!
Wymieniaj posiłki
między dietami

Slim, Wegetariańską z rybami, Wegańską, Gluten & Dairy Less oraz Strong.

Sprawdź możliwości
Zmień dietę pudełkową 1
Zadbaj
o naszą planetę!

Zamawiaj w ekologicznych opakowaniach.

Dowiedz się więcej
Pudełka eko 1
Nie wiesz jaką kaloryczność wybrać?
Oblicz swoje zapotrzebowanie

NIE WIESZ JAKĄ KALORYCZNOŚĆ WYBRAĆ?

Oblicz swoje
zapotrzebowanie.

Oblicz

Czy catering dietetyczny Elbląg to usługa dla Ciebie?

Fit catering jeszcze kilkanaście lat temu kojarzony był jaki usługa gastronomiczna droga, dedykowana tylko dla osób zamożnych, takich jak celebryci, artyści, politycy czy biznesmeni. Tymczasem nasz catering dietetyczny w Elblągu to usługa o niezwykle atrakcyjne ofercie cenowej, dzięki czemu, jest to opcja, na którą może sobie pozwolić zdecydowana większość z nas. Przyjrzyjmy się ciekawej ofercie z bliska.

Dlaczego dieta pudełkowa Elbląg będzie doskonałym wyborem podczas odchudzania?

Nasza firma cateringowa, która oferuje fit catering, jest polecana przez trenerów personalnych dla osób, które pragną przejść prawdziwą metamorfozę swojego wyglądu. W swojej ofercie posiadamy dietę slim oraz dietę o niskiej zawartości węglowodanów. To dwie najbardziej rekomendowane propozycje. Ich cechą charakterystyczną jest mała ilość tłuszczu, cukru, węglowodanów, na rzecz podwyższonej zawartości białka, zdrowych tłuszczy, warzyw, jak również owoców. Stosując dietę pudełkową slim, z całą pewnością nie będziemy sięgać po dodatkowe przekąski. Posiłki są obfite, i na tyle skutecznie opracowane, że nasz ośrodek głodu w mózgu zostanie całkowicie zaspokojony. Nie będziemy więc chodzić rozdrażnieni ze względu na głód i chęć podjadania. Co więcej, dietetycy czy trenerzy personalni jasno wskazują, że spadek wagi, utrata tkanki tłuszczowej na rzecz tkanki mięśniowej, wymaga połączenia diety oraz wysokiej ilości aktywności fizycznej. Nic więc dziwnego, że oferowany przez nas fit catering jest niezbędnym elementem do stworzenia udanej transformacji naszego wyglądu i samopoczucia.

Czy catering Elbląg jest smaczny?

Dieta pudełkowa w Elblągu, która produkowana jest pod znakiem naszej marki DietBox to żywność naturalna, nieprzetworzona, bazująca jedynie na naturalnych składnikach i półproduktach. Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów, którzy będą mogli cieszyć się pysznymi posiłkami bez względu na miejsce, w którym będą się znajdować. Takie rozwiązanie sprawia, że do przygotowania oferty poszukujemy jedynie lokalnych dostawców. Plantatorzy czy dostawcy, którzy prowadzą ekonomiczne gospodarstwa, oferują najwyżej klasy ryby, mięso, nabiał, jak również warzywa i owoce. W połączeniu z przyprawami, jak również unikalną recepturą, nasz catering dietetyczny wpisuje się w najbardziej rygorystyczne upodobania naszych klientów. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że dania, które znajdują się w różnych wariantach menu, są starannie opracowywane przez specjalistów żywienia, takich jak m.in. dietetycy. By stworzyć doskonałe jedzenie dla naszych klientów, zatrudniamy cały sztab ludzi, zaczynając od działu logistyki, kończąc na doświadczonych kucharzach. To właśnie tajemnica, która wyróżnia naszą markę na tle innych, konkurencyjnych ofert.

Poznaj ofertę naszej marki w Elblągu

Nasza marka DietBox, by wpisać się w upodobania i indywidualne preferencje jak najszerszej grupy odbiorców, opracowała różnorodną bazę diet do wyboru. To jednak nie jest jedyne udogodnienie, które możemy odnaleźć w ofercie naszej firmy cateringowej. Jeśli żadna z diet nie będzie odpowiadać naszym klientom, wówczas skomponujemy indywidualne menu. Bardzo ciekawą opcją jest także możliwość mieszania dań, które pochodzą z różnych wariantów menu. Takie rozwiązanie jest idealne, jeśli chcemy o różnych porach dnia, korzystać z różnych form żywienia, które np. obfitują w biało, posiadają mało węglowodanów bądź cukrów. Wśród dostępnych, standardowych form, możemy wybrać catering dietetyczny:

 • bez glutenu i laktozy,
 • o niskim indeksie glikemicznym,
 • o niskiej zawartości węglowodanów,
 • ketogeniczny,
 • wegański,
 • wegetariański,
 • wegetariański z rybami,
 • slim,
 • strong,
 • sirtfood,
 • post warzywno- owocowy

i inne. Wszystko standardowe modele żywienia dostępne są w wariantach 1000- 2500 kcal. Jak wybrać właściwą ilość kalorii na jeden dzień? Należy przeanalizować kilka kluczowych czynników. Przede wszystkim kluczowa jest ilość aktywności fizycznej, którą wykonujemy w ciągu dnia. Co więcej, na szczególną uwagę zasługuje także nasz wiek czy waga.

Dieta slim to oferta skierowana do osób, które pragną zredukować swoją wagę. Nasza firma cateringowa przygotowała także menu dla osób, które cierpią na różnego rodzaju choroby o przewlekłym podłożu. Z całą pewnością należy do nich insulinooporność, cukrzyca typu I czy II, otyłość, jak również nadciśnienie tętnicze krwi. Dla takich osób, które posiadają szczególne wymagania żywieniowe, przygotowano dietę o niskim indeksie glikemicznym. To jedzenie, które pomimo tego, że będzie cieszyć nas doskonałym smakiem, nie będzie generować wysokich skoków insuliny do krwi. Bardzo ciekawą, innowacyjną opcją, dzięki której prawdziwą metamorfozę przeszła światowej sławy wokalistka Adele, jest dieta sirtfood.

Catering dietetyczny w Elblągu oferowany przez naszą firmę DietBox, to zdecydowanie opcja dedykowana dla wszystkich osób, które poszukują gotowych rozwiązań żywieniowych, które pozwalają na poprawę swojego stanu zdrowia, jak również wyglądu. Wybierz jedną z dostępnych propozycji i przekonaj się osobiście, że smak, może iść w parze z jakością i doskonale zbilansowanym pożywieniem.


Nie przekonaliśmy Cię?
No, dalej!
Firma cateringowa Elbląg - DietBox
Zamów teraz!
4.8/5 (117 ocen)