Sirt food

Średni rozkład makroskładników

Pełnowartościowe posiłki dostarczające niezbędną energię i składniki odżywcze na cały dzień.

Popularna dzięki efektom osiągniętym przez Adele

Dieta wykorzystuje produkty sirtuinowe i przeciwutleniacze, które mają działanie odmładzające i aktywujące geny szczupłej sylwetki. Wszystko, co opóźnia procesy starzenia organizmu.
Lekka i zdrowa dieta wspomagająca odchudzanie.

W odróżnieniu od innych znanych nam diet odchudzających, nie skupia się ona na ograniczeniach, a na wprowadzeniu do jadłospisu konkretnych produktów, które w połączeniu z obniżoną wartością energetyczną diety dają niesamowite efekty.

Dostępna w wersji standardowej i wegetariańskiej.

Przeciwskazania:
Dieta Sirt, jak każdy inny sposób odżywiania ma również przeciwwskazania do stosowania. Pierwszy i drugi etap ze względu na duże ograniczenie wartości kalorycznej posiłków nie jest wskazany dla osób bardzo aktywnych fizycznie, kobiet w ciąży i karmiących piersią, cukrzyków, nastolatków oraz osób z insulinoopornością. Ogólnym przeciwwskazaniem do diety Sirt są przewlekłe choroby układu pokarmowego, nerek, oraz inne schorzenia wymagające indywidualnego planu żywieniowego. Dlatego przed rozpoczęciem diety Sirt zalecamy konsultację z lekarzem oraz jego opiekę podczas jej stosowania. Nasza Dieta Sirt stworzona jest dla osób zdrowych oraz chcących schudnąć.

Przykładowe posiłki:

Zamów zestaw testowy diety pudełkowej

Bez jakichkolwiek umów i zobowiązań. Odkryj nowe smaki, jakie kryją się w naszych posiłkach.
Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox! Dzień próbny już od 39 zł

Pobierz aplikacje!