NOWOŚĆ!

Dieta Sirtfood

Dieta rozpropagowana dzięki spektakularnej przemianie znanej piosenkarki.
Sirtfood ma działanie odmładzające i aktywujące geny szczupłej sylwetki. Wszystko, co opóźnia procesy starzenia organizmu.
Lekka i zdrowa dieta wspomagająca odchudzanie.

Zamów
Aktualne Menu
sirtfoodvege
ZOBACZ
przykładowe posiłki.
Catering dietetyczny posiłek
Soki wyciskane 1
Soki wyciskane

Pełnowartościowe posiłki dostarczające niezbędną
energię i składniki odżywcze na cały dzień.

  • Popularna dzięki efektom osiągniętym przez Adele, pokochana za swoje „magiczne” działanie!

Dieta wykorzystuje produkty sirtuinowe i przeciwutleniacze, które mają działanie odmładzające i aktywujące geny szczupłej sylwetki. Wszystko, co opóźnia procesy starzenia organizmu.
Lekka i zdrowa dieta wspomagająca odchudzanie.

W odróżnieniu od innych znanych nam diet odchudzających, nie skupia się ona na ograniczeniach, a na wprowadzeniu do jadłospisu konkretnych produktów, które w połączeniu z obniżoną wartością energetyczną diety dają niesamowite efekty.

Przeciwskazania:
Dieta Sirt, jak każdy inny sposób odżywiania ma również przeciwwskazania do stosowania. Pierwszy i drugi etap ze względu na duże ograniczenie wartości kalorycznej posiłków nie jest wskazany dla osób bardzo aktywnych fizycznie, kobiet w ciąży i karmiących piersią, cukrzyków, nastolatków oraz osób z insulinoopornością. Ogólnym przeciwwskazaniem do diety Sirt są przewlekłe choroby układu pokarmowego, nerek, oraz inne schorzenia wymagające indywidualnego planu żywieniowego. Dlatego przed rozpoczęciem diety Sirt zalecamy konsultację z lekarzem oraz jego opiekę podczas jej stosowania. Nasza Dieta Sirt stworzona jest dla osób zdrowych oraz chcących schudnąć.

POZNAJ
3 etapy diety sirt food.
SIRT – Etap I
Składa się z:
Koktajl 1, Koktajl 2, Koktajl 3, Obiad

Przez pierwsze 3 dni dostarczamy tylko ok 1000 kcal w 4 posiłkach (3 zielone koktajle + stały posiłek bogaty w związki sirtuinowe). Pomimo tak niskiej podaży kalorycznej nie powinniśmy czuć się osłabieni, ani głodni.

SIRT – Etap II
Składa się z:
Śniadanie, Koktajl 1, Koktajl 2, Obiad

W kolejnych 4 dniach diety zwiększymy kaloryczność do ok 1200 kcal, także w 4 posiłkach, ale tym razem będą to 2 koktajle i 2 stałe posiłki. Na koniec tego etapu możemy utracić nawet do 3 kg masy ciała.

SIRT – Etap III
Składa się z:
Koktajl 1, Śniadanie, Obiad, Kolacja

Trwa przez następne 7 dni i zakłada kaloryczność 1300 kcal. Twórcy diety przewidzieli tutaj bogate w sirtuinowe produkty 3 stałe posiłki oraz 1 koktajl. Jest to czas na podtrzymanie efektów z pierwszego tygodnia i wprowadzenia lepszych nawyków żywieniowych. Etap 3 może być kontynuowany jako codzienna dieta bez obciążeń w postaci nadmiaru pszenicy i nabiału.

Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Wyszukaj
Obszar dostaw
Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Wyszukaj
Obszar dostaw

Nie wiesz jaką kaloryczność
wybrać?

Oblicz

Nie wiesz jaką kaloryczność
wybrać?

Oblicz