Wegetariańska z rybami

Dieta opiera się na zasadach diety wegetariańskiej, ale dodatkowo wzbogacona jest o ryby, które są źródłem białka i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

Zamów
Aktualne Menu
ZOBACZ
przykładowe posiłki.
Dieta pudełkowa wege z rybą 7
Dieta pudełkowa wege z rybą 6
Dieta pudełkowa wege z rybą 5
Dieta pudełkowa wege z rybą 4

Dieta Wegetariańska z rybami zapewnia odpowiednią ilość składników, które w pełni pokrywają zapotrzebowanie na białko roślinne oraz zwierzęce.
W naszych posiłkach białko jest dostarczane w postaci nabiału, jaj, roślin strączkowych, orzechów, nasion, kasz, ryb, owoców morza, produktów sojowych oraz pełnoziarnistych. Zostały one skomponowane tak, aby zapewnić odpowiedni poziom witaminy B12 i witamy D, a także żelaza oraz cynku.

Posiłki zawierają odpowiednią ilość wszystkich niezbędnych składników odżywczych, zalecaną porcję warzyw i owoców. Ograniczyliśmy w nich udział soli i cukru, a wzbogaciliśmy je o naturalny błonnik i wapń, witaminy naturalnego pochodzenia oraz mikro- i makroelementy.

W zależności od płci, wieku, wzrostu, aktualnej masy ciała, stopnia aktywności fizycznej i przede wszystkim obranego celu, zaproponujemy Ci odpowiednią kaloryczność diety. Odpowiednio skonfigurowany program pomoże Ci pozbyć się zbędnych kilogramów, wyrzeźbić ciało lub utrzymać obecną wagę, jedząc zdrowo i racjonalnie, polepszając Twoje samopoczucie i koncentrację.

Średni rozkład
makroskładników.

Pełnowartościowe posiłki dostarczające niezbędną
energię i składniki odżywcze na cały dzień.

  • Dieta bez mięsa
15-20%

białko

 25-40%

tłuszcze

 
45-65%

węglowodany

Zdrowie
w pudełku

codziennie tam, gdzie Ty

Różnorodność
produktów

ze wszystkich grup produktów spożywczych: owoce, warzywa, nasiona roślin strączkowych, mleko i jego przetwory, różne rodzaje ryb, jaja, produkty zbożowe – zwłaszcza pełnoziarniste, tłuszcze – przede wszystkim oleje roślinne oraz pestki i orzechy

Duży wybór
kaloryczności

dobierz kaloryczność spośród: 1000, 1200, 1500, 1800, 2200, 2500

SPRAWDŹ
poszczególne warianty.
5 posiłków
Składa się z:
Śniadanie, II śniadanie, Obiad, Podwieczorek, Kolacja

Cały dzień z nami! Masz pełną kontrolę nad swoją dietą i wartościami odżywczymi. Idealna wariant dla tych, którzy chcą schudnąć lub dla sportowców, którzy muszą przyjąć dokładną ilość kalorii w ciągu dnia

3 posiłki
Składa się z:
Śniadanie, Obiad,
Kolacja

Dla tych co chcą schudnąć szybko, nie mają czasu na podwieczorki lub wiedzą, że w ciągu dnia i tak wpadnie jakaś dodatkowa przekąska. 3 standardowe posiłki, pełne spektrum składników odżywczych

SPRAWDŹ
inne wyjątkowe diety.
Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Wyszukaj
Obszar dostaw
Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Wyszukaj
Obszar dostaw

Nie wiesz jaką kaloryczność
wybrać?

Oblicz

Nie wiesz jaką kaloryczność
wybrać?

Oblicz