Nasz zespół

Poznaj nasz Zespół

Każdego dnia dostarczamy w naszych boxach posiłki przygotowane w zgodzie z najwyższymi standardami dietetycznymi.

Oferujemy jedzenie, które jest zdrowe i pyszne. Które nasyca i daje energetycznego kopa. Posiłki, które chce się natychmiast zjeść, wręcz spałaszować, pochłonąć! Właśnie taki jest DietBox!

Nasz przepis na zdrowe jedzenie? Zbilansowane połączenie odpowiedniej wiedzy z dziedziny dietetyki, wybornych umiejętności kulinarnych i bogatego doświadczenia w branży. Dlatego w naszym zespole znajdziesz zawodowych dietetyków, którzy dbają o właściwą recepturę i dobór pełnowartościowych składników odżywczych. Profesjonalni kucharze zapewniają naszym daniom jakość i niepowtarzalny smak korzystając tylko ze świeżych składników od zaufanych producentów.

To oni dbają o Twoją dietę!

Krzysztof Wojdat, Właściciel DietBox

Ogarnia dietetyczne zamieszanie Dyplomowany dietetyk, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Twórca sukcesu DietBox. Krzysztof zaczynał od zdrowego bufetu w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym. Zdrowe jedzenie oczarowało podniebienia najmłodszych. Nic dziwnego, że i rodzice zaczęli polecać sobie nawzajem smaczne i zdrowe posiłki. Tak narodziła się marka DietBox.

Pobierz aplikacje!