Czy catering dietetyczny Tarnów to dobry wybór?

Poznaj OPINIE zadowolonych klientów:

SPRAWDŹ NASZ

wyjątkowy catering Tarnów z dostawą:

Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Tarnów do Ciebie? Sprawdź!

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej - Sprawdzy czy Tarnów należy do darmowej dostawy

Zestaw testowy
diety pudełkowej

Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox!

Dowiedz się więcej
Dieta pudełkowa Tarnów - zestaw destowy

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej Tarnów - Sprawdź teraz

Zestaw testowy
diety pudełkowej

Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox!

Dowiedz się więcej
Tarnów - Zestaw testowy diety pudełkowej
Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Tarnów do Ciebie? Sprawdź!

Dieta pudełkowa Tarnów- jak zamówić?

Wybierz dietę Tarnów i kaloryczność

Wybierz dietę, wariant
i kaloryczność

Wybierz spośród idealnie skomponowanych box’ów.

Wybieram dietę
Wybieram dietę
Zamów catering Tarnów w paru kliknięciach
Zamów
online

Wygodny system zamawiania 24/7, bez konieczności wykonywania połączeń!

Zamawiam dietę
Zamawiam dietę
Odbierz swój catering dietetyczny Tarnów
Odbierz
posiłek!

DietBox już czeka pod Twoimi drzwiami. Smacznego i do zobaczenia wkrótce 🙂

Smacznego!
Smacznego!
Wymieniaj posiłki
między dietami

Slim, Wegetariańską z rybami, Wegańską, Gluten & Dairy Less oraz Strong.

Sprawdź możliwości
Zmień dietę pudełkową 1
Zadbaj
o naszą planetę!

Zamawiaj w ekologicznych opakowaniach.

Dowiedz się więcej
Pudełka eko 1
Nie wiesz jaką kaloryczność wybrać?
Oblicz swoje zapotrzebowanie

NIE WIESZ JAKĄ KALORYCZNOŚĆ WYBRAĆ?

Oblicz swoje
zapotrzebowanie.

Oblicz

Catering dietetyczny Tarnów – podstaw na swoje zdrowie i atrakcyjny smak

Czy istnieje skuteczne rozwiązanie, w ramach którego możemy jeść pysznie, a jednocześnie nosić wymarzony rozmiar ubrań? Czy piękna, nienaganna i szczupła sylwetka, musi wiązać się z wiecznymi wyrzeczeniami? Czy dobre zdrowie, wysoka wydolność całego organizmu to kwestia, która wymaga spędzania wielu godzin w kuchni na samodzielnym przygotowywaniu posiłków? By móc osiągnąć zamierzone rezultaty, bez konieczności poświęcania ogromnej ilości czasu i sił, warto skorzystać z naszej oferty. Prezentowany catering dietetyczny w Tarnowie to najlepsze, co możesz sobie podarować. Przyjrzyjmy się mu z bliska.

Dlaczego dieta pudełkowa Tarnów sprawia, że mamy więcej czasu dla swoich bliskich

Dieta pudełkowa w Tarnowie, która dostępna jest w naszej firmie, to rozwiązanie, które przyniesienie ogromną oszczędność czasu. Przede wszystkim nie musimy samodzielnie przygotowywać posiłków. Nie będzie więc konieczności samodzielnego wykonywania zakupów, stania w korkach miejskich, zwłaszcza w godzinach szczytu. Co więcej, własne gotowanie wymaga nie tylko transportu poszczególnych produktów spożywczych, ale także ich myciu, krojeniu, czy właściwej obróbce termicznej. To także wiąże się z koniecznością zużycia wody, gazu, energii elektrycznej, co generuje dodatkowe koszty. Nic więc dziwnego, że catering dietetyczny naszej marki coraz częściej gości w domach coraz większej liczby Polaków. To gotowe jedzenie, które dodatkowo dostarczamy pod dowolnie wskazany adres. Możesz otrzymać swoją dietę pudełkową pod drzwi swojego mieszkania, domu, biura, czy dowolnie wybranego obiektu. Co więcej, nasza firma cateringowa, by wpisać się w indywidualne upodobania i preferencję najbardziej wymagających klientów, wprowadziła możliwość, w ramach której możemy samodzielnie decydować o dniach tygodnia, w których catering dietetyczny ma zostać do nas dostarczony. Zdarza się, że gotowe dania chcemy spożywać tylko w tygodniu, tylko w weekendy, czy po prostu w wybrane dni. Oprócz tego możemy także decydować o ilości posiłków na jeden dzień, które mają zostać do nas dostarczone. Wśród dostępnych opcji odnaleźć można m.in.:

 • 5 posiłków,
 • 3 posiłki,
 • OfficeBox,
 • OfficeBox vol. 2,
 • BrunchBox.

Czy catering Tarnów to w pełni bezpieczna usługa gastronomiczna?

Fit catering, który dostępny jest w ofercie naszej marki, to usługa, której kolejną cechą charakterystyczną jest pełne bezpieczeństwo. Wszystkie półprodukty, składniki spożywcze, które wybierane są do tworzenia gotowych posiłków w naszej ofercie, przechodzą przez staranną selekcję. To w praktyce oznacza, że produkty z wielkopowierzchniowych supermarketów nie spełniają naszych norm i wymagań. Ich świeżość i jakość pozostawia wiele do życzenia. W związku z tym korzystamy z oferty lokalnych dostawców, plantatorów oraz hodowców. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie doskonałej klasy mięsa, warzyw, owoców, ryb, ziół, czy innych przypraw. Przed sprzedażą są one poddawane licznym badaniom i próbą, przez co przygotowanie z nich poszczególnych dań to całkowite bezpieczeństwo dla finalnych odbiorców.

Poznaj diety naszej firmy cateringowej w Tarnowie

Nasza firma cateringowa oferuje bardzo różnorodne menu. Dzięki temu każdy z nas, bez najmniejszego wysiłku, odnajdzie dla siebie model żywienia dopasowany do siebie. Jeśli jednak żadne menu nie będzie właściwe, nasza firma cateringowa oferuje indywidualne skomponowanie menu. To wysoka personalizacja, która wyróżnia nas na tle innych, konkurencyjnych ofert. Co więcej, za drobną, dodatkową opłatą, wprowadziliśmy możliwość mieszania z sobą dań, które pochodzą z różnych menu. Dzięki temu, w zależności od pory dnia, możemy cieszyć się jedzeniem o obniżonej zawartości cukru, zwiększonej ilości białka, jedzeniem pozbawionym węglowodanów, glutenu, laktozy i wielu innych. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że każdy model żywienia oferowany przez naszą marka DietBox, możemy wybrać w różnych wartościach kalorycznych. W praktyce oznacza to, że możemy wybrać dla siebie menu od 1000 kcal, aż do 2500 kcal. W zależności od indywidualnych preferencji, aktywności fizycznej, czy innych czynników, warto dobrać dla siebie ilość jedzenia na jeden dzień.

Do najbardziej popularnych i znanych diet, które oferuje nasza marka, zalicza się:

 • dieta o niskim indeksie glikemicznym,
 • dieta bez glutenu i laktozy,
 • dieta o niskiej zawartości węglowodanów,
 • post warzywno- owocowy,
 • dieta wegetariańska,
 • dieta wegetariańska z rybami,
 • dieta wegańska,
 • dieta ketogeniczna,
 • dieta strong,
 • dieta sirtfood,
 • dieta slim

i wiele innych. Jeśli pragniemy utrzymać niski poziom insuliny we krwi, wówczas warto postawić na dietę o niskim indeksie glikemicznym. Dla osób na diecie, które pragną schudnąć, dedykowana jest dieta slim oraz o niskiej zawartości węglowodanów, która jest uboga w cukry. Jeśli jesteśmy sportowcami, wykazując wzmożone zapotrzebowanie na białko, wówczas należy postawić na dietę strong. Dla osób, które cierpią na liczne alergie pokarmowe, przeznaczona jest dieta bez glutenu i laktozy. Takie rozwiązanie, pomimo tego, że pozbawione licznych produktów spożywczych, wciąż zachwyca smakiem i aromatem.

Postaw na naszą markę DietBox w Tarnowie, dzięki której uda Ci się poprawić jakość swojego życia. Smak, który idzie w parze z wysoką jakością, to idealne rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mogli bez trudu cieszyć się zamierzonymi rezultatami naszego wyglądu i zdrowia.


Nie przekonaliśmy Cię?
No, dalej!
Firma cateringowa Tarnów - DietBox
Zamów teraz!
4.8/5 (117 ocen)