Czy catering dietetyczny Zielona Góra to dobry wybór?

Poznaj OPINIE zadowolonych klientów:

SPRAWDŹ NASZ

wyjątkowy catering Zielona Góra z dostawą:

Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Zielona Góra do Ciebie? Sprawdź!

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej - Sprawdzy czy Zielona Góra należy do darmowej dostawy

Zestaw testowy
diety pudełkowej

Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox!

Dowiedz się więcej
Dieta pudełkowa Zielona Góra - zestaw destowy

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej Zielona Góra - Sprawdź teraz

Zestaw testowy
diety pudełkowej

Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox!

Dowiedz się więcej
Zielona Góra - Zestaw testowy diety pudełkowej
Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Zielona Góra do Ciebie? Sprawdź!

Dieta pudełkowa Zielona Góra- jak zamówić?

Wybierz dietę Zielona Góra i kaloryczność

Wybierz dietę, wariant
i kaloryczność

Wybierz spośród idealnie skomponowanych box’ów.

Wybieram dietę
Wybieram dietę
Zamów catering Zielona Góra w paru kliknięciach
Zamów
online

Wygodny system zamawiania 24/7, bez konieczności wykonywania połączeń!

Zamawiam dietę
Zamawiam dietę
Odbierz swój catering dietetyczny Zielona Góra
Odbierz
posiłek!

DietBox już czeka pod Twoimi drzwiami. Smacznego i do zobaczenia wkrótce 🙂

Smacznego!
Smacznego!
Wymieniaj posiłki
między dietami

Slim, Wegetariańską z rybami, Wegańską, Gluten & Dairy Less oraz Strong.

Sprawdź możliwości
Zmień dietę pudełkową 1
Zadbaj
o naszą planetę!

Zamawiaj w ekologicznych opakowaniach.

Dowiedz się więcej
Pudełka eko 1
Nie wiesz jaką kaloryczność wybrać?
Oblicz swoje zapotrzebowanie

NIE WIESZ JAKĄ KALORYCZNOŚĆ WYBRAĆ?

Oblicz swoje
zapotrzebowanie.

Oblicz

Catering dietetyczny Zielona Góra – rewelacyjny sposób na utrzymanie dobrej formy całego organizmu

Nasza firma cateringowa oferuje catering dietetyczny w Zielonej Górze, który jest usługą niezwykle nowoczesną, cechującą się niezwykle wysokim poziomem personalizacji. Jest dedykowana dla wszystkich osób, które pragną zadbać o własne samopoczucie, doskonałą sylwetkę, jak również dobre wyniki badań. Nie od dziś wiadomo, że wartościowa, prawidłowo zbilansowana dieta, to klucz do dobrego zdrowia i pięknego wyglądu. Przyjrzyjmy się ofercie z bliska.

Czy dieta pudełkowa Zielona Góra cechuje się wysoką jakością?

Nasza firma cateringowa do Państwa dyspozycji oddaje catering dietetyczny, którego cechą charakterystyczną jest ponadprzeciętna jakość wykonania. Dieta pudełkowa, którą oddajemy do dyspozycji, jest pieczołowicie przygotowywana na każdym etapie produkcji. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że już wybór produktów spożywczych to dokładna, staranna selekcja. By zaoferować naszym klientom pyszny smak, jak również doskonałą, najwyższą jakość, sięgamy po produkty spożywcze pochodzące od lokalnych dostawców, hodowców czy plantatorów. To przedsiębiorstwa, dla których podobnie jak dla nas, zadowolenie klientów zawsze znajduje się na pierwszym miejscu. Nic więc dziwnego, że mięso, ryby, nabiał, pieczywo, warzywa czy owoce zachwycają smakiem, jak również niezwykle wysokim poziomem wartości odżywczych. To właśnie sekret, dzięki któremu dieta naszej marki przynosi satysfakcjonujące rezultaty już po kilku tygodniach zastosowania. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że fit catering w Zielonej Górze naszej marki opracowany został przez wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów żywienia. W praktyce oznacza to, że każdy posiłek jest starannie przemyślany, przez co przez cały dzień będziemy dostarczać dla naszego organizmu posiłki pełne smaku.

Czy catering Zielona Góra może być dostarczony do naszego domu?

Catering dietetyczny nasza firma cateringowa dostarcza pod dowolnie podany adres. W praktyce oznacza to, że dieta pudełkowa w Zielonej Górze, którą zamówimy, bez trudu trafi pod drzwi naszego domu, mieszkania, miejsca pracy, czy innej, dowolnie wybranej lokalizacji. Co więcej, by wpisać się w indywidualne potrzeby i wymagania naszych klientów, oferujemy Państwu możliwość wyboru dni tygodnia, w których chcą Państwo skorzystać z naszej diety, jak również ilości posiłków na jeden dzień. Do najbardziej popularnych opcji należy m.in.:

 • 5 posiłków,
 • 3 posiłki,
 • OfficeBox,
 • OfficeBox vol. 2,
 • BrunchBox.

Wybór najczęściej podyktowany jest trybem życia, jaki prowadzimy. Dla niektórych z nas catering dietetyczny potrzebny jest tylko w dni robocze, dla innych tylko w weekendy, a dla jeszcze innych klientów najlepszą opcją jest zamówienie gotowego jedzenia na cały tydzień.

Poznaj nasze menu

Nasza firma cateringowa oferuje niezwykle rozbudowane menu. Dzięki temu każdy z nas, bez trudu odnajdzie dla siebie i swoich bliskich idealną propozycję modelu żywienia. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że bez względu na wybór danego menu, możemy wybrać dzienną kaloryczność posiłków, jaką chcemy przyjmować. Zakres waha sie od 1000 kcal, aż do 2500 kcal. To jak dużo kalorii w ciągu dnia będzie potrzebować nasz organizm, zależy przede wszystkim od wieku, wagi, wzrostu, płci, rodzaju pracy, jak również ilości aktywności fizycznej w ciągu dnia. Do najbardziej popularnych diet, które znajdują się w naszej ofercie, zaliczyć należy:

 • dietę wegetariańską,
 • dietę wegetariańską z rybami,
 • dietę wegańską,
 • dietę slim,
 • dietę strong,
 • dietę ketogeniczną,
 • dietę o niskiej zawartości węglowodanów,
 • dietę o niskim indeksie glikemicznym,
 • dietę sirtfood,
 • post warzywno- owocowy

Jeśli chcemy oczyścić nasz organizm z toksyn, pozbyć się złogów, warto sięgnąć po post warzywno- owocowy, który trwa zaledwie kilka dni. To doskonałe rozpoczęcie prowadzenia nowego trybu życia. Jeśli chcemy schudnąć, warto sięgnąć po dietę slim bądź dietę ketogeniczną. To opcje gdzie odnaleźć można dużo białka, wartościowych tłuszczy. Są to modele żywienia polecane także przez trenerów personalnych. Bardzo często wybierana jest także dieta bez glutenu i laktozy. Alergie pokarmowe zdarzają się coraz częściej. Pomimo tego, że dieta tworzona jest z mocno ograniczonej listy składników, wciąż zachwyca swoim smakiem i sprawia, że pożywienie jest wartościowe.

By doskonale wpasować się do indywidualnych wymagań, nasza firma cateringowa umożliwia łącznie ze sobą posiłków, które pochodzą z różnych wariantów menu. Jeśli jednak wciąż nie jest to satysfakcjonujące rozwiązanie, wówczas nasza firma cateringowa opracuje dla naszych klientów indywidualny plan żywienia, wraz z dietetykiem.

DietBox to marka, która pozostaje na ustach szerokiego grona osób, które pragną zadbać o swoje zdrowie i wygląd. Nic dziwnego- nasza usługa ze względu na swoją jakość, transport pod dowolnie wskazany adres, jak również wysoki poziom personalizacji, sprawia, że wpisuje się w preferencję najbardziej wymagających klientów. Postaw na sprawdzone rozwiązanie, które pokochały tysiące użytkowników, i wybierz dla siebie i swoich bliskich menu naszej marki DietBox.


Nie przekonaliśmy Cię?
No, dalej!
Firma cateringowa Zielona Góra - DietBox
Zamów teraz!
4.8/5 (117 ocen)