Czy catering dietetyczny Gdynia to dobry wybór?

Poznaj OPINIE zadowolonych klientów:

SPRAWDŹ NASZE
wyjątkowe diety:
Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Gdynia do Ciebie? Sprawdź!

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej - Sprawdzy czy Gdynia należy do darmowej dostawy

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej Gdynia - Sprawdź teraz
Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Gdynia do Ciebie? Sprawdź!

Dieta pudełkowa Gdynia- jak zamówić?

Wybierz dietę Gdynia i kaloryczność

Wybierz dietę, wariant
i kaloryczność

Wybierz spośród idealnie skomponowanych box’ów.

Wybieram dietę
Wybieram dietę
Zamów catering Gdynia w paru kliknięciach
Zamów
online

Wygodny system zamawiania 24/7, bez konieczności wykonywania połączeń!

Zamawiam dietę
Zamawiam dietę
Odbierz swój catering dietetyczny Gdynia
Odbierz
posiłek!

DietBox już czeka pod Twoimi drzwiami. Smacznego i do zobaczenia wkrótce 🙂

Smacznego!
Smacznego!
Nie wiesz jaką kaloryczność wybrać?
Oblicz swoje zapotrzebowanie

NIE WIESZ JAKĄ KALORYCZNOŚĆ WYBRAĆ?

Oblicz swoje
zapotrzebowanie.

Oblicz

Catering dietetyczny w Gdyni od DietBox – pomoże schudnąć, oszczędzi czas, ułatwi życie.

Prawidłowa, zbilansowana dieta, wartościowe, regularnie spożywane posiłki, przygotowywane w odpowiednich warunkach i technologiach obróbki żywności to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia. Jeśli jednak brak czasu, by o nie zadbać, warto rozważyć powierzenie ich przyrządzenia i dostarczenia profesjonalistom. W tym zakresie swoje usługi w wielu lokalizacjach oferuje doświadczona i sprawdzona przez wielu zadowolonych klientów firma DietBox. Jej catering dietetyczny w Gdyni to droga do szczupłej sylwetki i zadowolenia.

Dieta pudełkowa Gdynia – rozwiązanie dla zabieganych.

Określenie „dieta pudełkowa” to zarówno produkt jak i usługa. Jeśli lubisz, gdy ktoś dla Ciebie gotuje, cieszy Cię to, że nie musisz poświęcać czasu na robienie zakupów, obieranie warzyw, czy zmywanie naczyń, dieta pudełkowa jest właśnie dla Ciebie. Takie rozwiązanie dietetyczne, w którym otrzymujesz bezpośrednio do swojego domu lub do pracy zaplanowane przez zawodowych dietetyków i przygotowane przez profesjonalnych kucharzy posiłki z pewnością pozwoli oszczędzić Ci czas, który poświęcić możesz na rzeczy priorytetowe. Ilość posiłków może być dostosowana do Twojego zapotrzebowania kalorycznego i upodobań żywieniowych, nie zmieni więc zbytnio Twojego dnia. Różnica będzie polegała tylko na tym, że zamiast „stać przy garach” o odpowiedniej godzinie otwierać będziesz pudełeczko ze smaczną zawartością, którą sam sobie skonfigurujesz na https://dietbox.pl/.

Catering Gdynia od DietBox – czyli tam, gdzie to potrzebne i do syta.

Firma cateringowa w Gdyni DietBox nie pozwoli Ci ani być głodnym, ani zjeść zbyt wiele. Dopasuje ilość i jakość posiłków do Twojego zapotrzebowania. Możesz wybierać spośród 6 wariantów:

 • PIĘĆ POSIŁKÓW – śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja
 • TRZY POSIŁKI – śniadanie, obiad, kolacja
 • BRUNCHBOX – śniadanie, II śniadanie, obiad
 • LUNCHBOX – obiad, podwieczorek
 • OFFICEBOX – II śniadanie, obiad, podwieczorek
 • OFFICEBOX Z PRZEKĄSKĄ – śniadanie, obiad, podwieczorek, a zamiast drugiego śniadania – słodka przekąska

Możesz więc wybrać taki fit catering, który w 100% pokryje Twoje zapotrzebowanie na posiłki, albo taki, który pozostawi przestrzeń na spożycie części posiłków w domu albo w restauracji, w towarzystwie ważnych dla Ciebie osób.

Oferta DietBox w Gdyni – dla każdego coś odpowiedniego.

Ilość programów firmy cateringowej DietBox ciągle rośnie, ponieważ bierze ona pod uwagę sugestie i potrzeby swoich klientów. Być może i Ty staniesz się dla nich inspiracją do opracowania nowej diety. A na razie możesz wybierać spośród następujących zestawień:

 • dieta SLIM dla pragnących zredukować masę ciała lub utrzymać dotychczasową sylwetkę, dostarczająca niezbędną ilość energii do walki z codziennymi wyzwaniami
 • dieta STRONG dla trenujących regularnie, w szczególności sporty siłowe i wytrzymałościowe, wspierająca efekty treningu i pomagająca w regeneracji
 • dieta WEGETARIAŃSKA Z RYBAMI uzupełniająca białko i wielonasycone kwasy tłuszczowe u osób nie jedzących mięsa
 • dieta KETO stawiająca na tłuszcze jako podstawowe źródło energii
 • dieta NISKI INDEKS GLIKEMICZNY dla zmagających się z insulinoopornością i chcących ustabilizować poziom cukru we krwi.
 • dieta GLUTEN & DAIRY LESS dla alergików lub osób unikających glutenu, mleka i jego przetworów
 • dieta WEGAŃSKA rezygnująca ze wszystkich artykułów pochodzenia odzwierzęcego
 • dieta POST OWOCOWO – WARZYWNY to nie tylko fit catering ale również okresowa kuracja w formie głodówki leczniczej
 • dieta SIRTFOOD wspomagająca odchudzanie, ale również opóźniająca efekty starzenia
 • dieta LOW CARB o zmniejszonej ilości węglowodanów

Łatwo zauważyć, że DietBox w swojej diecie pudełkowej jest w stanie pokryć zapotrzebowanie na każdy specyficzny sposób odżywiania, co nie wyklucza jednak diety tradycyjnej, albo dostosowanej do indywidualnych preferencji . Istnieje bowiem opcja WYBÓR MENU, w której sam układasz swój jadłospis opierając się na czterech wskazanych przez tę firmę cateringową dietach. Pamiętaj o tym, że w ramach każdej diety możesz zdecydować się na wybraną kaloryczność i odpowiadającą Ci ilość posiłków.

Dieta pudełkowa w Gdyni – dlaczego warto?

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię, że dieta pudełkowa oznacza smaczne, pełnowartościowe, zbilansowane posiłki. Do tego gwarantuje Ci ich regularne spożycie – masz je do dyspozycji już od samego rana i możesz zjeść dokładnie wtedy, kiedy potrzebujesz. Oprócz tego firma DietBox gwarantuje Ci dostawę tam gdzie aktualnie jest to wskazane – do domu, do pracy, czy do miejsca, w którym przebywasz tylko tymczasowo. Na naszej stronie znajdziesz wyszukiwarkę, w której na podstawie kodu pocztowego lub wyboru punktu z mapy sprawdzisz, czy ten fit catering w Gdyni dostępny jest również w Twoim mieście. I czynnik bardzo ważny – ekonomia. DietBox oferuje swoje posiłki z dowozem w naprawdę korzystnych cenach, a dodatkowo organizuje często akcje promocyjne a swoim stałym klientom oferuje rabaty. I coś dla fanów cyfrowych rozwiązań – DietBox posiada aplikację, w której można zamawiać dietę, określać i zmieniać termin i adres dostawy, oceniać posiłki, czy też podglądać, co smacznego oferuje w przyszłym tygodniu. To wyjątkowa oferta, z której warto skorzystać.

Nie przekonaliśmy Cię?
No, dalej!
Firma cateringowa Gdynia - DietBox
Zamów teraz!
4.8/5 (122 ocen)