Czy catering dietetyczny Rybnik to dobry wybór?

Poznaj OPINIE zadowolonych klientów:

SPRAWDŹ NASZ

wyjątkowy catering Rybnik z dostawą:

Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Rybnik do Ciebie? Sprawdź!

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej - Sprawdzy czy Rybnik należy do darmowej dostawy

Zestaw testowy
diety pudełkowej

Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox!

Dowiedz się więcej
Dieta pudełkowa Rybnik - zestaw destowy

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej Rybnik - Sprawdź teraz

Zestaw testowy
diety pudełkowej

Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox!

Dowiedz się więcej
Rybnik - Zestaw testowy diety pudełkowej
Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Rybnik do Ciebie? Sprawdź!

Dieta pudełkowa Rybnik- jak zamówić?

Wybierz dietę Rybnik i kaloryczność

Wybierz dietę, wariant
i kaloryczność

Wybierz spośród idealnie skomponowanych box’ów.

Wybieram dietę
Wybieram dietę
Zamów catering Rybnik w paru kliknięciach
Zamów
online

Wygodny system zamawiania 24/7, bez konieczności wykonywania połączeń!

Zamawiam dietę
Zamawiam dietę
Odbierz swój catering dietetyczny Rybnik
Odbierz
posiłek!

DietBox już czeka pod Twoimi drzwiami. Smacznego i do zobaczenia wkrótce 🙂

Smacznego!
Smacznego!
Wymieniaj posiłki
między dietami

Slim, Wegetariańską z rybami, Wegańską, Gluten & Dairy Less oraz Strong.

Sprawdź możliwości
Zmień dietę pudełkową 1
Zadbaj
o naszą planetę!

Zamawiaj w ekologicznych opakowaniach.

Dowiedz się więcej
Pudełka eko 1
Nie wiesz jaką kaloryczność wybrać?
Oblicz swoje zapotrzebowanie

NIE WIESZ JAKĄ KALORYCZNOŚĆ WYBRAĆ?

Oblicz swoje
zapotrzebowanie.

Oblicz

Catering dietetyczny Rybnik – usługa gastronomiczna nie tylko dla osób, które pragną się odchudzać

Kiedy cieszymy się dobrym zdrowiem, zazwyczaj nie doceniamy wartości, jaką posiadamy. Kiedy jednak słyszymy diagnozy od lekarzy, które jasno wskazują, że musimy zadbać o swój styl życia, zaczynamy szukać rozwiązań, dzięki którym uda na się wpłynąć na kondycję naszego organizmu i stan zdrowia. Wówczas w bardzo wielu, różnorodnych przypadkach, okazuje się, że catering dietetyczny w Rybniku naszej marki DietBox, jest doskonałym rozwiązaniem, które pozwala w szybki i łatwy sposób zadbać o siebie i swoich bliskich. Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Dieta pudełkowa Rybnik, która pozwala na wyjątkowy smak i doskonałą jakość

Dieta pudełkowa w Rybniku, która dostępna jest w naszej ofercie, została stworzona z myślą o wszystkich, którzy pragną cieszyć się wysoką jakością przyjmowanych przez siebie posiłków. Bardzo wielu z nas zapomina, że jedzenie powinno nam nie tylko smakować, ale dodatkowo wnosić dla naszego organizmu wiele cennych składników odżywczych, takich jak m.in.: witaminy, minerały, jak również inne makro i mikro elementy. By jednak tworzyć dobrze zbilansowaną, wartościową dietę, należy zadbać o produkty spożywcze, z których przygotowywane są posiłki. W związku z tym nasza marka wybiera jedynie starannie wyselekcjonowane składniki spożywcze, które pochodzą od lokalnych dostawców, hodowców oraz plantatorów. To przedsiębiorcy, dla których ich praca, jest jednocześnie ich największą pasją. Dbałość o oferowane mięso, ryby, nabiał, warzywa czy owoce, sprawia, że są one wolne od sztucznych barwników, konserwantów, jak również polepszaczy smaku. To środki chemiczne niezwykle szkodliwe dla zdrowia, zwłaszcza w perspektywie długoterminowej. Co więcej, ich obecność sprawia, że pożywienie traci na wartości. Żywności wysokoprzetworzona jest niezwykle szkodliwa dla naszych organizmów.

Catering Rybnik i inne przewlekłe dolegliwości zdrowotne

Fit catering to niezwykle popularna usługa gastronomiczna, która dedykowana jest dla szerokiego grona odbiorców. Wiele osób kojarzy catering dietetyczny jako forma diety, na której chcemy pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Owszem, nasza firma cateringowa tworzy taki model żywienia sprzyjający odchudzaniu, jednak jest to tylko jedna z wielu opcji do wyboru. Catering dietetyczny w Rybniku to usługa dedykowana również dla osób, które cierpią na wiele, różnorodnych chorób przewlekłych, w których właściwa dieta jest jednym z najważniejszych elementów leczenia. Z całą pewnością do tej grupy choroby, zaliczyć należy m.in.:

 • alergię pokarmowe,
 • cukrzyca typu I i Ii,
 • insulinooporność,
 • nadciśnienie tętnicze krwi,
 • otyłość,
 • celiakia

i wiele innych. W związku z tym, że nasza dieta pudełkowa opracowywana jest we współpracy z dietetykami i innymi specjalistami żywienia, oferowane menu jest stworzone również z myślą o osobach, które posiadają problemy ze zdrowiem, nie umiejąc dopasować do siebie codziennej diety, która będzie korzystanie wpływać na nasz stan zdrowia fizycznego i psychicznego.

Szeroka gama różnorodnych modeli żywienia od naszej marki DietBox w Rybniku

Mając na uwadze naszych różnorodnych klientów, którzy poszukują dla siebie diety idealnej, stworzyliśmy menu, w którym propozycje jedzenia odnajdzie dla siebie niezwykle obszerne grono osób. Do najbardziej popularnych propozycji zaliczyć należy m.in.:

 • dietę bez glutenu i bez laktozy,
 • dietę o niskim indeksie glikemicznym,
 • dietę o obniżonej zawartości węglowodanów,
 • dietę slim,
 • dietę strong,
 • dietę ketogeniczną,
 • dietę wegetariańską,
 • dietę wegetariańską z rybami,
 • dietę wegańską,
 • dietę sirtfood,
 • post warzywno- owocowy.

Każda dieta może zostać stworzona w różnych wariantach kalorycznych. Zakres to 1000- 2500 kcal. Wybór powinien być uwarunkowany wagą, wiekiem, wzrostem, płcią, jak również trybem życia, jaki prowadzimy. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość mieszania posiłków z różnych wariantów żywienia. To opcja, dzięki której o dowolnej porze dnia, wybierając fit catering od DietBox, możemy cieszyć się np. posiłkiem o wysokiej zawartości białka, niskiej zawartości tłuszczu i cukru, jak również węglowodanów. Jeśli jesteśmy osobami, które wymagają specjalnie opracowanej diety, nasza firma cateringowa stworzy dla Ciebie indywidualny plan żywienia. Co więcej, możesz sam zdecydować, ile posiłków w ciągu dnia chcesz uzyskać. Do najczęściej wybieranych opcji należy:

 • 5 posiłków,
 • 3 posiłki,
 • OfficeBox,
 • OfficeBox vol. 2,
 • BrunchBox.

Dieta o niskim indeksie glikemicznym to opcja dla cukrzyków, którzy dbają o niski wyrzut insuliny do krwi po spożytym posiłku. Wybierając opcje bez glutenu i bez laktozy, możemy cieszyć się doskonałym jedzeniem pomimo licznych alergii pokarmowych. Dieta slim, o obniżonej zawartości tłuszczu i cukru, a więc model lekkostrawny, będzie idealny dla osób z nadciśnieniem tętniczym krwi.

Nasza firma cateringowa to marka, która cieszy się doskonałą reputacją wśród szerokiego grona dotychczasowych klientów. Ze względu na fakt, że oferujemy dowóz perfekcyjnej, wysokojakościowej diety, możemy sprawić, że codzienne życie każdego z naszych klientów jest o wiele bardziej komfortowe i smaczne, niż przed skorzystaniem z naszych usług. Postaw na fit catering od DietBox, i ciesz się z uzyskanych efektów przez długi czas.


Nie przekonaliśmy Cię?
No, dalej!
Firma cateringowa Rybnik - DietBox
Zamów teraz!
4.8/5 (117 ocen)