Czy catering dietetyczny Tychy to dobry wybór?

Poznaj OPINIE zadowolonych klientów:

SPRAWDŹ NASZ

wyjątkowy catering Tychy z dostawą:

Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Tychy do Ciebie? Sprawdź!

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej - Sprawdzy czy Tychy należy do darmowej dostawy

Zestaw testowy
diety pudełkowej

Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox!

Dowiedz się więcej
Dieta pudełkowa Tychy - zestaw destowy

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej Tychy - Sprawdź teraz

Zestaw testowy
diety pudełkowej

Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox!

Dowiedz się więcej
Tychy - Zestaw testowy diety pudełkowej
Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Tychy do Ciebie? Sprawdź!

Dieta pudełkowa Tychy- jak zamówić?

Wybierz dietę Tychy i kaloryczność

Wybierz dietę, wariant
i kaloryczność

Wybierz spośród idealnie skomponowanych box’ów.

Wybieram dietę
Wybieram dietę
Zamów catering Tychy w paru kliknięciach
Zamów
online

Wygodny system zamawiania 24/7, bez konieczności wykonywania połączeń!

Zamawiam dietę
Zamawiam dietę
Odbierz swój catering dietetyczny Tychy
Odbierz
posiłek!

DietBox już czeka pod Twoimi drzwiami. Smacznego i do zobaczenia wkrótce 🙂

Smacznego!
Smacznego!
Wymieniaj posiłki
między dietami

Slim, Wegetariańską z rybami, Wegańską, Gluten & Dairy Less oraz Strong.

Sprawdź możliwości
Zmień dietę pudełkową 1
Zadbaj
o naszą planetę!

Zamawiaj w ekologicznych opakowaniach.

Dowiedz się więcej
Pudełka eko 1
Nie wiesz jaką kaloryczność wybrać?
Oblicz swoje zapotrzebowanie

NIE WIESZ JAKĄ KALORYCZNOŚĆ WYBRAĆ?

Oblicz swoje
zapotrzebowanie.

Oblicz

Catering dietetyczny Tychy – odmień swoje życie i zadbaj o swoją wygodę

Wiele osób, chcąc osiągnąć założone cele zawodowe, założyć rodzinę i wychować dzieci, prowadzi bardzo intensywny tryb życia. Nic więc dziwnego, że ogromna ilość obowiązków, zarówno o charakterze prywatnym, jak również publicznym, wiąże się z tym, że często sięgamy po tzw. śmieciowe jedzenie, które przynosi ogromną ilość negatywnych konsekwencji dla naszego zdrowia i wyglądu. Nic więc dziwnego, że nasz catering dietetyczny w Tychach cieszy się tak dużą popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona odbiorców, którzy pragną podarować sobie i swoim bliskim wartościowe jedzenie. Przyjrzyjmy się oferowanej usłudze z bliska.

Dieta pudełkowa Tychy, która dba o jakość dla swoich klientów

Nasza dieta pudełkowa na pierwszym miejscu stawia zadowolenie naszych klientów. Co oznacza to w praktyce? Że oferowane przez nas posiłki cechują się najwyższą jakością. Na takie stwierdzenie pracujemy od samego początku produkcji, aż do samego końca. Przede wszystkim całą przygodę z przygotowaniem posiłków zaczynamy od poszukiwania produktów, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Dlatego nie znajdziesz w naszych posiłkach składników, które zawierają sztuczne barwniki spożywcze, konserwanty, czy niezwykle szkodliwe dla zdrowia polepszacze smaku. Dlatego właśnie catering dietetyczny w Tychach wpisuje się w najbardziej rygorystyczne upodobania. Jest odpowiedni także dla dzieci oraz młodzieży, ze względu na swój bezpieczny, starannie wyselekcjonowany skład. To jedna z cech, która wyróżnia nas na tle konkurencji.

Czy catering Tychy zostanie dostarczony do domu?

Dowolnie wybrany fit catering, który znajduje się w naszej ofercie, może zostać dostarczony. Byś mógł cieszyć się zamówionym jedzeniem, wystarczy, że podasz nam adres swojego domu, mieszkania czy miejsca pracy, by co rano cieszyć się gotowymi posiłkami na cały dzień. Co więcej, by jeszcze bardziej dopasować się do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów, w swojej ofercie wprowadziliśmy także możliwość wyboru dni tygodnia, w które klienci chcą skorzystać z gotowego pożywienia. Zdarza się, że chcemy skorzystać z cateringu dietetycznego w Tychach tylko w dni robocze, albo tylko w weekendy czy inne, dowolnie wybrane dni. Dodatkowo zaznaczyć należy, że umożliwiamy także wybór ilości posiłków na jeden dzień. Najbardziej popularne propozycje to:

 • 5 posiłków,
 • 3 posiłki,
 • OfficeBox,
 • OfficeBox vol. 2,
 • BrunchBox

W związku z tym catering dietetyczny możemy otrzymać na śniadania, obiady, kolację, jako pożywienie do pracy, szkoły czy na uczelnie. Wybór zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji i upodobań.

Wybierz dla siebie menu doskonałe w Tychach

Nasza firma cateringowa opracowała szeroką gamę wielu, różnorodnych modeli żywieniowych. W związku z tym, bez trudu uda nam się wybrać idealne menu dla siebie i swojej rodziny. Do najbardziej popularnych propozycji zaliczyć należy m.in.:

 • dietę slim,
 • dietę strong,
 • dietę sirtfood,
 • dietę wegetariańską,
 • dietę wegańską,
 • dietę wegetariańską z rybami,
 • dietę o niskim indeksie glikemicznym,
 • dietę bez glutenu i laktozy,
 • dietę o niskiej zawartości węglowodanów,
 • post warzywno- owocowy

i inne. Bardzo ciekawą opcją jest fakt, że posiłki z różnych wariantów można łączyć ze sobą, po uiszczeniu niewielkiej, dodatkowej opłaty. Jeśli jednak pomimo tego żadna opcja nie będzie dla nas odpowiednia, nasza marka jest w stanie opracować indywidualne menu dla klienta. To wysoce personalizowana opcja, która cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród dotychczasowych klientów.

Jeśli szukamy rozwiązania, które pozwoli nam na pyszne jedzenie pomimo alergii pokarmowych, wówczas warto wybrać dietę bez glutenu i laktozy. Pomimo tego, że wyeliminowano w niej znaczną część składników, dieta wciąż zachwyca swoim smakiem. Bardzo ciekawą propozycją jest także dieta wegetariańska z rybami. To opcja dla osób, które nie jedzą mięsa, takiego jak m.in.: dróg, wieprzowina, wołowina, cielęcina, jednak pozwalają w swojej diecie na spożycie mięsa ryb. Jeśli chcemy pozbyć się nadprogramowych kilogramów, polepszyć swój wygląd wyszczuplając sylwetkę, idealna będzie dieta slim bądź o obniżonej zawartości węglowodanów. Nie od dziś wiadomo, że catering dietetyczny jest polecany również przez trenerów personalnych, którzy jasno wskazują, że dopiero dieta połączona z ćwiczeniami, pozwoli na uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów. Właśnie dlatego w naszej ofercie odnalazła się dieta strong, która oferowana jest dla amatorskich oraz profesjonalnych sportowców, pełna białka i węglowodanów. Ciekawą opcją dla osób aktywnych fizycznie jest także dieta ketogeniczna, która sprzyja zamianie tkanki tłuszczowej na tkankę mięśniową.

Nasza firma cateringowa DietBox to firma, która odmieniła życie wielu naszych klientów. Oferowany fit catering to najwyższej klasy smak, jakość, jak również zbilansowana dieta opracowana we współpracy z dietetykami. Jeśli nie masz czasu na własne przygotowanie posiłków, i chcesz cieszyć się wolnym czasem, postaw naszą usługę gastronomiczną, i ciesz się z dokonanego wyboru przez długi czas.


Nie przekonaliśmy Cię?
No, dalej!
Firma cateringowa Tychy - DietBox
Zamów teraz!
4.8/5 (117 ocen)