Czy catering dietetyczny Wałbrzych to dobry wybór?

Poznaj OPINIE zadowolonych klientów:

SPRAWDŹ NASZ

wyjątkowy catering Wałbrzych z dostawą:

Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Wałbrzych do Ciebie? Sprawdź!

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej - Sprawdzy czy Wałbrzych należy do darmowej dostawy

Zestaw testowy
diety pudełkowej

Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox!

Dowiedz się więcej
Dieta pudełkowa Wałbrzych - zestaw destowy

Darmowa dostawa
do większości lokalizacji

Catering dietetyczny DietBox to przede wszystkim wygoda, dlatego Twoją dietę dostarczamy codziennie pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawdź, czy jesteś w strefie dostawy
Darmowa dostawa diety pudełkowej Wałbrzych - Sprawdź teraz

Zestaw testowy
diety pudełkowej

Sprawdź, jak smakuje catering dietetyczny DietBox!

Dowiedz się więcej
Wałbrzych - Zestaw testowy diety pudełkowej
Gdzie dowozimy?

Sprawdź, czy dostarczmy do Ciebie!

Podaj swój kod pocztowy: //

Czy dowozimy Nasz catering dietetyczny Wałbrzych do Ciebie? Sprawdź!

Dieta pudełkowa Wałbrzych- jak zamówić?

Wybierz dietę Wałbrzych i kaloryczność

Wybierz dietę, wariant
i kaloryczność

Wybierz spośród idealnie skomponowanych box’ów.

Wybieram dietę
Wybieram dietę
Zamów catering Wałbrzych w paru kliknięciach
Zamów
online

Wygodny system zamawiania 24/7, bez konieczności wykonywania połączeń!

Zamawiam dietę
Zamawiam dietę
Odbierz swój catering dietetyczny Wałbrzych
Odbierz
posiłek!

DietBox już czeka pod Twoimi drzwiami. Smacznego i do zobaczenia wkrótce 🙂

Smacznego!
Smacznego!
Wymieniaj posiłki
między dietami

Slim, Wegetariańską z rybami, Wegańską, Gluten & Dairy Less oraz Strong.

Sprawdź możliwości
Zmień dietę pudełkową 1
Zadbaj
o naszą planetę!

Zamawiaj w ekologicznych opakowaniach.

Dowiedz się więcej
Pudełka eko 1
Nie wiesz jaką kaloryczność wybrać?
Oblicz swoje zapotrzebowanie

NIE WIESZ JAKĄ KALORYCZNOŚĆ WYBRAĆ?

Oblicz swoje
zapotrzebowanie.

Oblicz

Czy catering dietetyczny Wałbrzych to usługa dla Ciebie?

Fit catering w Wałbrzychu to usługa gastronomiczna, z której korzysta ogromne grono użytkowników. Co więcej, z roku na rok ta liczba lawinowo rośnie. Nic więc dziwnego, że nasza marka DietBox to firma, która dostarcza pożywienie dla tysięcy naszych klientów. Przyjrzyjmy się ofercie, która zrewolucjonizowała rynek gastronomiczny z bliska.

Czy dieta pudełkowa Wałbrzych to usługa wysokiej klasy?

Dieta pudełkowa, którą oferuje nasza firma, to usługa najwyższej jakości. Nie jest to jedynie pusty, utarty slogan reklamowy. Narzucamy sobie wysokie standardy, dzięki którym jesteśmy w stanie wpisać się w upodobania najbardziej wymagających użytkowników. Przede wszystkim to, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to fakt, że dbamy o każdy, najmniejszy detal i szczegół na każdym etapie produkcji. W praktyce oznacza to, że zaczynamy od pozyskania najwyższej jakości produktów, które pochodzą od lokalnych dostawców, plantatorów oraz hodowców. W związku z tym, do produkcji gotowych dań, które dostępne są w naszej firmie, używane są najlepsze sery, mięsa, ryby, świeże owoce i warzywa. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że oprócz tego, że pozyskane produkty cechują się wyjątkowo atrakcyjnym smakiem, to dodatkowo niosą one ogromne walory zdrowotne dla naszego organizmu. Są pozbawione sztucznych barwników, konserwantów, polepszaczy smaku, które to są środkami chemicznymi, które w dłuższej perspektywie czasu wywołują w naszym organizmie ogromne spustoszenie, prowadząc do wielu przewlekłych i poważnych chorób.

Oprócz tego nasz catering dietetyczny tworzony jest w oparciu o ścisłe wytyczne dietetyków i innych specjalistów żywienia, którzy tworzą menu w takich sposób, że odpowiada ono na wiele, najbardziej niestandardowych potrzeb organizmu.

Czy wybierając catering Wałbrzych, możemy liczyć na jego dowóz?

Dieta pudełkowa w Wałbrzychu, którą wybierzemy dla siebie i swoich najbliższych, może zostać dostarczona pod dowolnie wskazany adres, który wskażemy. W związku z tym, w praktyce oznacza to, że bez trudu uda nam się dostać własny catering dietetyczny do mieszkania, domu, biura czy innego, dowolnie wybranego miejsca. Dodatkowo nasza firma cateringowa, by w jak największym stopniu dopasować się do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów, umożliwia nawet wybór konkretnych dni tygodnia, w których chcemy skorzystać z oferty cateringu. Bardzo często zdarza się, że prowadzimy taki tryb życia, że catering dietetyczny jest nam potrzebny np. jedynie w dni robocze, albo tylko w weekendy. Co ważne, nie tylko dni tygodnia pozostają do wyboru, ale także ilość posiłków w ciągu dnia, które będziemy mogli dla siebie wybrać. Do najpopularniejszych opcji zaliczyć należy:

 • 5 posiłków,
 • 3 posiłki,
 • OfficeBox,
 • OfficeBox vol. 2,
 • BrunchBox.

Tak szeroka gama wielu, różnorodnych możliwość sprawia, że oferowany przez nas catering dietetyczny w Wałbrzychu uważany jest za usługę personalizowaną, która bez względu na rodzaj życia, jaki prowadzimy, zawsze potrafi wpisać się w nasze schematy i wytyczne. To właśnie dzięki temu fit catering podnosi jednocześnie jakość naszego życia, oszczędzając nam i czas, i pieniądze.

Oferowane menu naszej marki

W ofercie naszej firmy DietBox wyróżnić można wiele modeli żywieniowych, dopasowanych do organizmów dzieci, dorosłych czy seniorów. Co więcej, wśród dostępnej oferty możemy wyróżnić także duety, które dedykowane są stricte osobom, które borykają się z wieloma chorobami przewlekłymi. Do najbardziej popularnych propozycji z całą pewnością zaliczyć należy:

 • dietę slim,
 • dietę strong,
 • dietę wegetariańską,
 • dietę wegetariańską z rybami,
 • dietę wegańską,
 • dietę ketogeniczną,
 • dietę bez glutenu i laktozy,
 • dietę o niskim indeksie glikemicznym,
 • dietę o niskiej zawartości węglowodanów,
 • dietę sirtfood,
 • post warzywno- owocowy

Każde menu znajdujące się na liście, jest dostępne w różnej wartości kalorycznej. Zacząć można od 1000 kcal, kończąc na 2500 kcal. Wybór powinien być podyktowany ilością aktywności fizycznej, którą mamy w ciągu dnia, wiekiem, wagą i innymi indywidualnie określonymi czynnikami.

Jeśli naszym celem jest oczyszczenie organizmu ze złogów i toksyn, wówczas najbardziej satysfakcjonującym wyborem będzie post warzywno- owocowy. To kilkudniowe rozwiązanie, które w doskonały sposób przygotuję nasze ciało na dalszą kurację czy dietę. Chcąc zgubić nadprogramowe kilogramy, osiągnąć wymarzoną wagę, czy nosić upragniony rozmiar, wówczas warto wybrać dietę slim, jak również model żywienia o obniżonej zawartości węglowodanów. Dla sportowców, zarówno amatorskich, jak również profesjonalnych, polecana jest dieta strong bądź ketogeniczna. To dwie opcje, które rekomendowane są także przez trenerów personalnych. Takie rozwiązanie sprawia, że bez trudu uda nam się w sposób kompleksowy zadbać o swoje ciało. Nadwaga, otyłość, cukrzyca typu I czy II, nadciśnienie tętnicze krwi, to choroby cywilizacyjne, które spotykają znaczną część z nas. Dla takich osób dedykowana jest dieta o niskim indeksie glikemicznym.

Pragniesz odmienić swoje dotychczasowe życie, cieszyć się dobrym zdrowiem i pięknym wyglądem na lata? Nasza firma cateringowa DietBox w Wałbrzychu to najlepsze, ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu zdobędziesz na nowo pewność siebie i siły witalne. Przekonaj się o tym osobiście.


Nie przekonaliśmy Cię?
No, dalej!
Firma cateringowa Wałbrzych - DietBox
Zamów teraz!
4.8/5 (117 ocen)